NOVÝ ELEKTRICKÝ
FIAT 500

BUDOUCNOSTI, VÍTEJ ZPĚT.
Lepší a čistější budoucnost máte ve svých rukou. Tato budoucnost má ikonický styl a všechny pokročilé technologie.

Objevte modelovou řadu nového Fiatu 500.

 
PŘIROZENÁ KRÁSA
Ikonický styl nového Fiatu 500 se změnil tak, aby co nejvíce respektoval životní prostředí. Interiér je vybaven prémiovými potahy Seaqual® Yarn, vyrobenými z recyklovaných plastů z moří. Stejný přístup respektující přírodu byl zvolen i při volbě barev. Od modré Glacier k černé Onyx. Od šedivé Earth po zelenou Ocean. Inspirací pro všechny tyto barevné odstíny bylo to nejvzácnější, co je na planetě Zemi: příroda.
 
DOSTATEK ENERGIE PRO BUDOUCNOST
Nová řada Fiat 500 disponuje elektrickým kombinovaným dojezdem až 320 km*. V městském cyklu se dojezd může zvýšit na 460 km*. Použitím režimu „Sherpa“ se optimalizují jízdní parametry a dochází k úspoře energie. Díky rychlonabíjení 85 kW můžete získat dojezd 50 km za 5 minut. Nová řada Fiat 500 přichází s možnostmi domácího nebo veřejného nabíjení - Easy Wallbox, Connected Wallbox, kabel Mode 3 a rychlonabíjení.
 
TECHNOLOGIE ZÍTŘKA JIŽ DNES
Budoucnost je bezpečnější díky technologiím. Nový Fiat 500 je městským elektromobilem, který ovládá autonomní řízení 2. úrovně. Dokáže zpomalit, udržet vás v jízdním pruhu nebo kontrolovat rychlost. Jeho nový 10,25'' infotainment systém s navigací nabízí intuitivní uživatelské prostředí. Konektivitu obstará funkce zrcadlení chytrého telefonu nebo Uconnect Services. Spojení zajišťuje ultrarychlá technologie Bluetooth.
 
 
 
 
Zadejte své údaje

Modell:

 
Po volbě videohovoru 'video call' vás budeme kontaktovat, abychom si domluvili termín virtuální schůzky, která vám v pohodlí domova nabídne stejný zážitek, jako v showroomu!
*Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
*Homologace WLTP. Hodnoty se týkají nové řady 500 od úrovně výbavy Passion.

Kombinovaná spotřeba modelu je 130-149 Wh/km; Emise CO2 jsou 0 g/km. Hodnoty jsou vypočítány podle metodiky měření spotřeby paliva a emisí CO2 WLTP dle nařízení EU 2018/1832. Údaje dojezdu na elektrický pohon byly stanovené na základě zkušebního postupu WLTP. Skutečný dojezd závisí na různých faktorech a konfiguraci vozidla. Jedná se především o jízdní styl řidiče, vlastnosti trasy, vnější teplotu, použití klimatizace/topení, předchlazení kabiny a stav baterie. Dostupnost některých prvků výbavy a funkcí záleží na zvolené výbavě vozu. Použité fotografie jsou jen ilustrativní. Pro bližší informace o ceně nebo výbavě se obraťte na vašeho autorizovaného prodejce značky Fiat. Informace o záruce poskytované výrobcem jsou uvedené v záruční a servisní knížce. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo na změny všech uvedených údajů bez předchozího upozornění.