WIOSENNA OFERTA FIATA


FIAT TIPO Z KLIMATYZACJĄ
OD 46 530

LICZBA AUT OGRANICZONA
 
Rodzina Tipo
Fiat świętuje właśnie 100-lecie obecności w Polsce. Od tylu lat dostarcza polskim klientom samochody, które znakomicie wpisują się w ich oczekiwania.  Taki jest też Tipo, którego 3 wersje nadwozia Tipo: Sedan, 5-drzwiowy Hatchback i Kombi łączą komfort, elegancja i funkcjonalność. Tipo zapewnia optymalny wybór silników benzynowych i wysokoprężnych o mocy 95-120 KM. Są one dostępne też z automatyczną skrzynią biegów DDCT. 
Komfortowa przestrzeń
Każdy model Tipo oferuje maksymalną wygodę zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Jego przestronne wnętrze swobodnie zapewni komfort dla 5 osób, podczas jazdy po mieście oraz podczas dalekich podróży. Jedna z największych przestrzeni bagażowych w klasie kompakt od 440 do 550 l pozwala pomieścić bagaże wszystkich pasażerów. To Ty decydujesz o swojej przestrzeni.
Lider niezawodności
Tipo to najbardziej bezawaryjny samochód w swojej klasie wg niemieckich ekspertów. Badanie Towarzystwa Nadzoru Technicznego GTÜ w kategorii samochodów kompaktowych do 3 lat wykazało bezawaryjność Tipo na poziomie 99,16%. Dbając o bezpieczeństwo i komfort kierowcy i pasażerów, Tipo oferuje w standardzie m.in.: 6 poduszek powietrznych, klimatyzację, radio z USB.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Promocja obejmuje samochody Fiat Tipo z 2020 r. dostępne na stocku. Podana cena dotyczy Fiata Tipo sedan 1.4 95 KM z 2019 r. z systemem Start & Stop i oponami przystosowanymi do zwiększonego ciśnienia. Szczegóły na www.fiat.pl. Fiat Tipo - pierwsze miejsce w rankingu niemieckiego Towarzystwa Nadzoru Technicznego (GTÜ) w klasie kompaktów (1-3 lata) pod względem bezawaryjności. Prezentacja produktu ma charakter poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy samochodu oraz jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych na zdjęciu lub być dostępne za dodatkową opłatą.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dane spółki: FCA Poland S.A. ul. M. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała, NIP 547-004-86-27, KRS 0000019628 - Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy 660.334.600 PLN, w pełni opłacony. Informacje kontaktowe: https://www.fiat.pl/kontakt , infolinia: 00 800 342 800 00


Logo