RUSZA WIELKA WYPRZEDAŻ
FIAT TIPO Z KLIMATYZACJĄ

OD 44 400

LICZBA SAMOCHODÓW OGRANICZONA
 
Rodzina Tipo
Komfort, elegancja i funkcjonalność łączą trzy wersje nadwozia Tipo: Sedan, 5-drzwiowy Hatchback i Kombi. Tipo zapewnia optymalny wybór silników benzynowych i wysokoprężnych o mocy 95-120 KM. Są one dostępne również z automatyczną skrzynią biegów DDCT. Sprawdź Fiata Tipo, który spełni Twoje oczekiwania. – nie piszemy o ofercie w tym miejscu – nikt nie będzie pamiętał, że trzeba treści w boksach pozmieniać
Komfortowa przestrzeń
Każdy model Tipo oferuje maksymalną wygodę zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Jego przestronne wnętrze swobodnie zapewni komfort dla 5 osób, podczas jazdy po mieście oraz podczas dalekich podróży. Jedna z największych przestrzeni bagażowych w klasie kompakt od 440 do 550 l pozwala pomieścić bagaże wszystkich pasażerów. To Ty decydujesz o swojej przestrzeni.
Lider niezawodności
Tipo to najbardziej bezawaryjny samochód w swojej klasie wg niemieckich ekspertów. Badanie Towarzystwa Nadzoru Technicznego GTÜ w kategorii samochodów kompaktowych do 3 lat wykazało bezawaryjność Tipo na poziomie 99,16%. Dbając o bezpieczeństwo i komfort kierowcy i pasażerów, Tipo oferuje w standardzie m.in.: 6 poduszek powietrznych, klimatyzację, radio z USB.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Fiat Tipo zajmuje pierwsze miejsce w rankingu niemieckiego Towarzystwa Nadzoru Technicznego (GTÜ) w klasie kompaktów (1-3 lata) badanych pod względem bezawaryjności. Podana cena brutto dotyczy Fiata Tipo sedan 1.4 95 KM z 2019 r. z systemem Start & Stop i oponami przystosowanymi do zwiększonego ciśnienia. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach Fiata i na www.fiat.pl. Prezentacja produktów w reklamie ma charakter wyłącznie poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy samochodów oraz ich wyposażenia mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciu. Niniejszy materiał nie stanowi oferty i ma charakter wyłącznie informacyjny.