RODZINA TIPO
Z 5-LETNIĄ GWARANCJĄ

• Cztery wersje silnikowe do wyboru
• Nowoczesny design
• System multimedialny z dotykowym ekranem 10,25” 
 
ZNAJDŹ TIPO DLA SIEBIE
Rodzina Tipo jest pełna niespodzianek! Wybierz jeden z czterech wariantów wyposażenia nowego Tipo: Classic, Tipo, City Life i Life.
Fiat Tipo został wyposażony w nową i wydajną gamę silników: benzynowe 1.0 100 KM, 1.4 95 KM i Diesla - 1.3 95 KM, 1.6 130 KM. 
PODRÓŻUJ W WYJĄTKOWYM STYLU TIPO
• Nowe światła Full LED
• System multimedialny z dotykowym ekranem 10,25” kompatybilny z usługami Apple CarPlay i Android Auto™
• Kolorowy 7” zestaw wskaźników TFT
• Nowe 17” felgi aluminiowe z diamentowym szlifem
• Nowe logo i przedni grill
• Bezprzewodowa ładowarka do telefonu
5 LAT GWARANCJI
5 lat pełnej, bezpłatnej ochrony gwarancyjnej na Fiata Tipo. Gwarancja pokrywa zarówno koszt części zamiennych jak i robocizny w całej Europie. Podróżuj nowym Tipo bez zmartwień!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
 
Wybierz 'rozmowa wideo', a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i umówi na wirtualne spotkanie. Zapewniamy takie same doświadczenia jak w naszym salonie, jednak bez wychodzenia z domu!
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Reklama dotyczy Rodziny Fiata Tipo Seria 2. Prezentowane wyposażenie samochodu może być wyposażeniem opcjonalnym dodatkowo płatnym w zależności od wersji wyposażenia samochodu. 5-letnia gwarancja Maximum Care na usterki elektryczne i mechaniczne dotyczy samochodów Fiat Tipo z serii 2 z limitem przebiegu 120 tys. km. Pierwsze 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów. Szczegółowe warunki, w tym wyłączenia z gwarancji, dostępne u autoryzowanych dealerów Fiata. Niniejszy materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zdjęcie jest poglądowe, rzeczywisty wygląd pojazdu oraz jego wyposażenie mogą się różnić od prezentowanych w materiale lub być dostępne za dopłatą. Fiat Tipo: emisja CO₂ od 110 do 165 g/km, zużycie paliwa od 4,2 do 7,3 l/100 km. Szczegółowe informacje o odzysku recyklingu pojazdów, postępie dokonanym w tej dziedzinie, konstrukcji pojazdów zgodnej z przepisami o recyklingu i lista punktów zbierania pojazdów wycofanych z eksploatacji są dostępne na stronie https://www.fiat.pl/uslugi-posprzedazne/recykling-pojazdow


Logo