HYBRYDOWE FIAT 500 I PANDA        
W ABONAMENCIE
OD 599 ZŁ NETTO/MIES.
BEZ WPŁATY WŁASNEJ
 
Nowy napęd hybrydowy 
Ekologiczne napędy z technologią Mild Hybrid, ograniczają emisję substancji szkodliwych nawet o 30%. Nowy napęd to nie tylko korzyści dla środowiska, ale także dla świadomych kierowców, którzy mogą skorzystać z ulg podatkowych tj. obniżona akcyza.
  
Przyjazne wnętrze
Tapicerka Seaqual™ w nowych hybrydowych modelach Fiat została wyprodukowana z materiału powstałego w procesie recyklingu plastiku, który został wyłowiony z zanieczyszczonych oceanów, mórz i ujść rzek. 
  
Ekologiczne przywiązanie
Nowy kolor „Zielony Dew” podkreśla ekologiczny charakter nowych hybryd. Wyjątkowa tonacja zieleni to hołd środowisku naturalnemu oraz nowe podejście marki Fiat do ochrony środowiska naturalnego.
  
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 599 zł netto dotyczy samochodu Fiat 500 Pop 1.0 70 KM Hybrid w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej oraz samochodu Fiat Panda City Cross 1.0 70 KM Hybrid w umowie na 84 miesiące, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W racie zawarte jest ubezpieczenie OC. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Fiata. Promocja ograniczona w czasie. Tapicerka z recyklingowanych materiałów wyłowionych z morza jest dostępna w wybranych wersjach. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska są dostępne u dealerów sieci FCA Poland. 

Logo