HYBRYDOWE FIAT 500 I PANDA
TERAZ W ABONAMENCIE OD
610 ZŁ NETTO/MIES.

- odroczona pierwsza rata o 60 dni
- odroczony odbiór auta do 90 dni
- dostawa samochodu do domu klienta
- formalności on-line
- bez wpłaty własnej  
Nowy napęd hybrydowy 
  • Ekologiczne napędy z technologią Mild Hybrid - ograniczają emisję substancji szkodliwych nawet o 30%.
  • Nowy napęd to nie tylko korzyści dla środowiska, ale także dla świadomych kierowców, którzy mogą skorzystać z ulg podatkowych tj. obniżona akcyza.
  
Przyjazne wnętrze
  • Tapicerka Seaqual™ w nowych hybrydowych modelach wyprodukowana z materiału powstałego w procesie recyklingu plastiku, który został wyłowiony z zanieczyszczonych oceanów, mórz i ujść rzek. 
  
Ekologiczne przywiązanie
  • Nowy kolor „Zielony Dew” podkreśla ekologiczny charakter nowych hybryd.
  • Wyjątkowa tonacja zieleni to hołd środowisku naturalnemu
  • Nowe podejście marki Fiat do ochrony środowiska naturalnego.
  
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

NOTA PRAWNA:
Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 610 zł netto dotyczy samochodów Fiat 500 Pop 1.0 70 KM Hybrid z roku produkcji 2020 (w racie zawarta jest cena obowiązkowej opcji dodatkowej– lakier w cenie 1500 zł) w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej oraz samochodów Fiat Panda City Cross 1.0 70 KM Hybrid z roku produkcji 2020) w umowie na 60 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. Oferty wynajmu zawierają możliwość wyboru opcji darmowego odroczenia płatności pierwszej raty o 60 dni albo odroczenia odbioru własnego pojazdu do 90 dni od momentu podpisania umowy. W ratach zawarte jest ubezpieczenie OC. Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowej opcji dostarczenia samochodu (door to door) na warunkach określonych w umowie. Promocja ograniczona w czasie. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Fiat. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.

Logo