FIAT 500 HYBRID                                      

IKONA MESTSKÝCH VOZIDIEL JE TERAZ ZELENŠIA
           
Špičkovo vybavený 500 Hybrid
s operatívnym leasingom
od 175€ mesačne bez DPH
na 36 mesiacov/45 000 km*

 
PRIRODZENÝ ŠTÝL
  • Tempomat
  • Volant čalúnený eko kožou
  • Elektricky ovládané vonkajšie spätné zrkadlá s vyhrievaním 
  • UConnect rádio s 7" dotykovým displejom, Bluetooth, Handsfree a ovládanie na volante, USB, AUX a 6 reproduktormi
  • 15" kolesá z ľahkých zliatin
  • Zadné parkovacie senzory 
  • Výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča
  • Dojazdové rezervné koleso 
 
500
Zábavná a temperamentná. 500 predstavuje niečo viac než obyčajné auto. Je to štýlová ikona, symbol elegancie a dizajnu. Nasadnite do mestského vozidla, ktoré si získalo srdce celého sveta vďaka exkluzívnym detailom interiéru a širokej palete farieb. 
 
VO VZDUCHU JE CÍTIŤ ZMENU
Doba sa mení, ale štýl je nekonečný. Najobľúbenejšia ikona medzi mestskými vozidlami sa neustále rozvíja, aby vám ponúkla ešte viac výhod a zároveň bola ohľaduplnejšia k životnému prostrediu. Fiat 500 sa preto vydal hybridnou cestou! Nový hybridný motor produkuje až o 20% menej emisií než súčasné motory*.*Podľa homologačného cyklu NEDC2.
 
 
 
 
Zadajte svoje údaje

Model:

*Políčka označené hviezdičkou sú povinné

Súhlas
Po prečítaní Oznámenia o ochrane osobných údajov

* Daná ponuka operatívneho leasingu je kalkulovaná na vozidlo Fiat 500 s hybridným pohonom 1.0 BSG s výkonom 70k, manuálnou prevodovkou, vo výbave Lounge a Sport, za podmienok 0% akontácie. Doba operatívneho leasingu je 36 mesiacov s nájazdom 15 000 km/rok a celkovou mesačnou splátkou 210 € s DPH. Vrátane povinného a havarijného poistenia. Ponuka je platná do 31.7.2020. Služba je ponúkaná prostredníctvom Unicredit Fleet Management, s.r.o. Pre bližšie informácie kontaktujte akéhokoľvek autorizovaného predajcu značky Fiat alebo navštívtewww.fiat.sk.Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny charakter a nepovažujú sa za súčasť návrhu zmluvy. Mild Hybrid Fiat 500 - Kombinovaná spotreba WLTP 5,3 – 5,7 (l/100 km), CO2 WLTP 119 – 127 (g/km), Kombinovaná spotreba NEDC 3,9 – 4,0 (l/100 km), CO2 NEDC 88 – 90 (g/km). Použité fotografie sú len ilustračné. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo na zmeny všetkých uvedených údajov bez predchádzajúceho upozornenia.