NOVÝ ELEKTRICKÝ
FIAT 500

Budúcnosť, vitaj späť.
Lepšiu a čistejšiu budúcnosť máte
vo svojich rukách. Táto budúcnosť
má ikonický štýl a všetky pokročilé technológie.

Objavte nový modelový rad Fiat 500.

 
PRIRODZENÁ KRÁSA
Ikonický štýl nového Fiatu 500 sa zmenil tak, aby čo najviac rešpektoval životné prostredie. Interiér je vybavený prémiovými poťahmi Seaqual® Yarn, vyrobenými z recyklovaných plastov z morí. Rovnaký prístup rešpektujúci prírodu bol zvolený aj pri voľbe farieb. Od modrej Glacier k čiernej Onyx, od sivej Earth po zelenú Ocean. Inšpiráciou pre všetky tieto farebné odtiene bolo to najvzácnejšie, čo je na planéte Zem: príroda.
 
DOSTATOK ENERGIE PRE BUDÚCNOSŤ
Nový rad Fiat 500 disponuje plne elektrickým kombinovaným dojazdom až 320 km.* V mestskom cykle sa dojazd môže zvýšiť až na pôsobivých 460 km*. Použitím inteligentného jazdného režimu „Sherpa“ sa optimalizujú jazdné parametre. Vďaka rýchlonabíjaniu 85 kW môžete získať dojazd 50 km len za 5 minút. Nový rad 500 prichádza s easyWallbox, Connected Wallbox, kábel Mode 3 a rýchlonabíjanie.
 
TECHNOLÓGIA ZAJTRAJŠKA UŽ DNES
Budúcnosť je bezpečnejšia vďaka technológiám. Nový Fiat 500 je prvým mestským elektromobilom, ktorý ovláda autonómne riadenie 2. úrovne. Dokáže spomaliť, udržať vás v jazdnom pruhu alebo kontrolovať rýchlosť. Jeho nový 10,25'' infotainment systém s navigáciou ponúka intuitívne používateľské prostredie. Konektivitu zaisťuje zrkadlenie smartfónu alebo Uconnect Services. Spojenie zaisťuje ultrarýchla technológia Bluetooth.
 
 
 
 
Zadajte svoje údaje

Model:

 
Po voľbe videohovoru 'video call' vás budeme kontaktovať, aby sme si dohovorili termín virtuálnej schôdzky, ktorá vám v pohodlí domova ponúkne rovnaký zážitok, ako v showroome!
*Políčka označené hviezdičkou sú povinné

Súhlas
Po prečítaní Oznámenia o ochrane osobných údajov

*Homologizácia WLTP. Hodnoty sa týkajú nového radu 500 od výbavy Passion.

Kombinovaná spotreba elektrickej energie modelu: 130-149 Wh/100 km; Emisie CO2: 0 g/km. Hodnoty sú vypočítané podľa metodiky merania spotreby paliva a emisii CO2 WLTP podľa nariadenia EU 2018/1832. Údaje o dojazdu na elektrický pohon boli stanovené na základe skúšobného postupu WLTP. Skutočný dojazd závisí na rôznych faktoroch a konfigurácii vozidla. Jedná sa hlavne o jazdný štýl vodiča, vlastnosti trasy, vonkajšiu teplotu, použitie klimatizácie/kúrenia, predchladenie kabíny a stav batérie. Dostupnosť niektorých prvkov výbavy a funkcií závisí od zvolenej výbavy vozidla. Použité fotografie sú len ilustračné. Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny charakter a nemôžu byť považované za súčasť návrhu zmluvy. Pre bližšie informácie o cene, výbave a podmienkach akciovej ponuky sa obráťte na vášho autorizovaného predajcu značky Fiat. Informácie o záruke poskytované výrobcom sú uvedené v záručnej a servisnej knižke. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo všetky tu uvedené údaje kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.